באדיז / Buddies

אתם/ן לא לבד!

גם אנחנו היינו שם, בימים שלאחר האבחון החיובי בנגיף ה-HIV, ואנחנו יודעים כמה לבד זה עלול להרגיש. החיים החדשים בסטטוס החיובי עלולים להיות מורכבים, מלאי חששות ובלבול. בדיוק לשם כך הקמנו את פרוייקט ה-"באדיז", במסגרתו נשא או נשאית חדשים זוכים להכיר נשא או נשאית ותיקים, אשר עברו הכשרה ייעודית בדיוק לשם מתן תמיכה זו. הפרויקט מיועד גם לנשאים/ות ותיקים שחווים תקופת משבר. מטרת הליווי היא להקל על הנשא/ית חברתית ורגשית, ולספק כלים להתמודדות. הליווי הנו דיסקרטי לחלוטין ונסמך על הסכמת המלווה לכל אורך התהליך.

 

תנו לנו לעזור לכם/ן, אל תישארו לבד עם הסוד!

אנו יודעים, כי חיובי חדש עלול להיקלע למצב משברי. זוהי נקודת זמן בה נדרשות אוזן קשבת ויד תומכת. אז אם את/ה חש/ה כי אין לך עם מי לדבר על דבר נשאותך, חסר לך מידע אודות המצב הרפואי - "באדי" דיסקרטי ורגיש, שחי מזה שנים עם HIV, עשוי לעזור לך לצלוח את התקופה הקשה אליה נקלעת. הליווי כולל שיחות ופגישות בהתאם לצורך שלך.

אנו בארגון החיים עם HIV, הכשרנו מתנדבים/ת חיוביים/ת (בעזרתם של פסיכולוגים, עובדים סוציאליים ועוד), אשר לוקחים חלק בפרויקט על מנת לעזור לכם/ן בעת משבר. המתנדבים שלנו רק ממתינים שתתקשרו ותבקשו את עזרתם. ניסיוננו האישי לימד אותנו, כי הימצאותו של בן/בת לוויה בעת צרה, היא מקור לתקווה, ולשיפור יכולת ההתמודדות עם המציאות החדשה והמורכבת של הנשא/ית.

העמותה רואה בפרויקט זה אבן יסוד בכינון קהילה חיוביות ותומכת לכלל הנשאים בישראל.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לאמיר 052-8328468 או לאבינוף 050-6659757

וגם בדוא"ל: israelipozforum@gmail.com